Organizacja ślubów humanistycznych

Ślub humanistyczny to ceremonia będąca piękną nieformalną alternatywą dla ślubów urzędowych. To także możliwość powiedzenia sobie TAK wśród najbliższych osób, wtedy gdy niemożliwym jest ślub kościelny. Ślub humanistyczny może być także ocieplającym i bardziej emocjonalnym elementem ślubu cywilnego – formalnego.

A jak to wygląda w praktyce? W czym my możemy pomóc? Organizacja ślubów humanistycznych z naszej strony to przede wszystkim plan uwzględniający Wasze pomysły i marzenia, które my składamy w całość jaką jest spersonalizowany scenariusz ceremonii. Przygotowujemy także Waszą osobistą przemowę wygłaszaną podczas ceremonii przez celebranta oraz oferujemy pomoc w przygotowaniu Waszych przysiąg zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Organizacja ślubów humanistycznych to oprócz zaplanowania i poprowadzenia ceremonii przez naszych celebrantów również koordynacja przebiegu wydarzenia, pomoc w przygotowaniu miejsca ślubu, czy organizacja ewentualnych dodatkowych elementów jak np. muzyka na żywo.

Ślub humanistyczny więc to ogromne pole możliwości, od wyboru miejsca ceremonii po sam scenariusz wraz z najróżniejszymi elementami wydarzenia ale przede wszystkim Wasze osobiste przeżycie, często niezwykle wzruszające dla Was i Waszych gości.