Konferansjer na wesele

Konferansjer na wesele to dla nas nikt inny jak dobry duch każdego przyjęcia weselnego, gospodarz i przyjaciel Młodej Pary. Współpracujemy z zespołem profesjonalnych konferansjerów, którzy z lekkością wpasowują się w charakter przyjęcia, angażując wszystkich gości do wspólnej zabawy.

Wśród naszych propozycji animacji znajdziecie alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych oczepin czy przaśnych zabaw weselnych, które w subtelny sposób zintegrują wszystkich uczestników przyjęcia i pozwolą uniknąć niezręcznych czy kłopotliwych sytuacji. Wybór atrakcji, które proponujemy na przyjęcie weselne w „miejskim stylu” łączą ze sobą tradycję i nowoczesność. I tutaj także mamy pewne zasady… Nasz konferansjer na wesele jest zawsze na drugim planie, za Młodą Parą, nigdy przed, bez zbędnego „gwiazdorzenia” i nieoczekiwanych występów, w nienachalny sposób prowadząc przyjęcie.

Wśród naszych konferansjerów weselnych znajdują się sami profesjonaliści, uwielbiający pracę z ludźmi, animatorzy z krwi i kości, którzy na co dzień pracują w branży eventowej, są radiowcami i aktorami teatralnymi. W trakcie tworzenia scenariusza przyjęcia weselnego, poznając Was i Wasze oczekiwania dotyczące charakteru i przebiegu wesela, przedstawiamy Wam najlepszych z naszych współpracowników a Wy wybieracie swój „numer jeden”.