Slide

URBAN WEDDING

Organizacja alternatywnych przyjęć weselnych

Urban Wedding to mała rodzinna firma, założona w Łodzi przez Kasię i Rafała. Nasza oferta to przede wszystkim oprawa muzyczna oraz prowadzenie przyjęć weselnych, a od 2016 roku także organizacja i prowadzenie ślubów humanistycznych.

To właśnie Łódź, jej najpiękniejsze kamienice i pofabrykanckie mury podsunęły nam pomysł nie tylko na nazwę ale przede wszystkim na wesela w miejskim stylu. I nie oznacza to, że nie lubimy tradycji. Przeciwnie! Lubimy ale tylko w najlepszym wydaniu, bez przaśnych zabaw i niekomfortowych sytuacji. „Urban wedding” to przecież także bardziej tradycyjne sielskie wesela w stylu boho, poza miastem, w otoczeniu pięknej przyrody, którą i tak kochamy najbardziej.

Nie mamy gotowych szablonów czy list z dziesiątkiem punktów do odhaczenia, niezbędnych do przygotowania idealnego wesela. Każdą parę, która do nas trafia traktujemy indywidualnie, tworząc spersonalizowany scenariusz przyjęcia weselnego.

Urban Wedding powstało z połączenia pasji do tworzenia dobrych wydarzeń i jeszcze większej pasji do muzyki.
Niemałą rolę odegrał też fakt, iż lubimy pracę z ludźmi i mowa tu nie tylko o Was i Waszych gościach, ale także o naszych współpracownikach – nie mniejszych pasjonatach od nas, specjalistach w swoich dziedzinach.
I jeszcze… podróże! Urban Wedding podczas swojej kilkuletniej działalności miało przyjemność wielokrotnie organizować przyjęcia weselne nie tylko w Łodzi ale także m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Katowicach. Zagramy wszędzie – z wielką przyjemnością, zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Nie ukrywamy też, że naszymi ulubionymi przyjęciami są wesela międzynarodowe, które poszerzają nasze horyzonty, pozwalając nam zderzyć się z przeróżnymi kulturami, obyczajami i tradycjami weselnymi, które zgrabnie łączymy w całość integrując wszystkich gości bez względu na pieczątkę w paszporcie.

WIECEJ O NAS

Pomimo iż Urban Wedding to przede wszystkim obsługa muzyczno-konferansjerska, dzięki naszemu codziennemu doświadczeniu w branży eventowej, staramy się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, radzić i pomagać w sytuacjach wyjątkowych.

Nasza praca nie ogranicza się jedynie do planowania i projektowania przyjęcia weselnego. Możecie na nas liczyć również w trakcie samego wydarzenia, podczas którego pomożemy Wam zapanować nad wszystkimi punktami uroczystości, nawet tymi niezaplanowanymi.

Dzięki temu, iż działamy kompleksowo, nie musicie martwić się o żaden organizacyjny szczegół. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi podwykonawcami ale posiadamy również własne zaplecze techniczne od nagłośnienia, oświetlenia i multimediów poprzez elementy dekoracyjne i gadżety tematyczne aż po namioty eventowe.

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Do wszystkich zakochanych, którzy potrzebują pomocy w ogarnięciu organizacyjnego chaosu związanego z ceremonią ślubną i weselem, a także do tych którzy poszukują twórczych pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań właśnie na swoje przyjęcie oraz profesjonalnego spojrzenia na którykolwiek z istotnych weselnych aspektów.