Slide

URBAN WEDDING

Organizacja alternatywnych przyjęć weselnych

Urban Wedding to mała rodzinna firma, założona w Łodzi przez Kasię i Rafała. Nasza oferta to przede wszystkim oprawa muzyczna oraz prowadzenie przyjęć weselnych, a od 2016 roku także organizacja i prowadzenie ślubów humanistycznych.

To właśnie Łódź, jej najpiękniejsze kamienice i pofabrykanckie mury podsunęły nam pomysł nie tylko na nazwę ale przede wszystkim na wesela w miejskim stylu. I nie oznacza to, że nie lubimy tradycji. Przeciwnie! Lubimy ale tylko w najlepszym wydaniu, bez przaśnych zabaw i niekomfortowych sytuacji. „Urban wedding” to przecież także bardziej tradycyjne sielskie wesela w stylu boho, poza miastem, w otoczeniu pięknej przyrody, którą i tak kochamy najbardziej.

Nie mamy gotowych szablonów czy list z dziesiątkiem punktów do odhaczenia, niezbędnych do przygotowania idealnego wesela. Każdą parę, która do nas trafia traktujemy indywidualnie, tworząc spersonalizowany scenariusz przyjęcia weselnego.

Urban Wedding powstało z połączenia pasji do tworzenia dobrych wydarzeń i jeszcze większej pasji do muzyki.
Niemałą rolę odegrał też fakt, iż lubimy pracę z ludźmi i mowa tu nie tylko o Was i Waszych gościach, ale także o naszych współpracownikach – nie mniejszych pasjonatach od nas, specjalistach w swoich dziedzinach.
I jeszcze… podróże! Urban Wedding podczas swojej kilkuletniej działalności miało przyjemność wielokrotnie organizować przyjęcia weselne nie tylko w Łodzi ale także m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Katowicach. Zagramy wszędzie – z wielką przyjemnością, zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Nie ukrywamy też, że naszymi ulubionymi przyjęciami są wesela międzynarodowe, które poszerzają nasze horyzonty, pozwalając nam zderzyć się z przeróżnymi kulturami, obyczajami i tradycjami weselnymi, które zgrabnie łączymy w całość integrując wszystkich gości bez względu na pieczątkę w paszporcie.

WIECEJ O NAS

Pomimo iż Urban Wedding to przede wszystkim obsługa muzyczno-konferansjerska, dzięki naszemu codziennemu doświadczeniu w branży eventowej, staramy się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania, radzić i pomagać w sytuacjach wyjątkowych.

Nasza praca nie ogranicza się jedynie do planowania i projektowania przyjęcia weselnego. Możecie na nas liczyć również w trakcie samego wydarzenia, podczas którego pomożemy Wam zapanować nad wszystkimi punktami uroczystości, nawet tymi niezaplanowanymi.

Dzięki temu, iż działamy kompleksowo, nie musicie martwić się o żaden organizacyjny szczegół. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi podwykonawcami ale posiadamy również własne zaplecze techniczne od nagłośnienia, oświetlenia i multimediów poprzez elementy dekoracyjne i gadżety tematyczne aż po namioty eventowe.

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Do wszystkich zakochanych, którzy potrzebują pomocy w ogarnięciu organizacyjnego chaosu związanego z ceremonią ślubną i weselem, a także do tych którzy poszukują twórczych pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań właśnie na swoje przyjęcie oraz profesjonalnego spojrzenia na którykolwiek z istotnych weselnych aspektów.

Doskonała
Na podstawie 56 opinii
Dorota Sz
Dorota Sz
2021-11-04
Gorąco dziękujemy Rafałowi za profesjonalizm i otwartość, których rezultatem była świetna zabawa podczas naszego przyjęcia weselnego. Każdy gość znalazł kawałki, przy których mógł potańczyć i dzięki temu wszyscy bardzo dobrze się bawili (młodzi i starsi), a parkiet nie był nigdy pusty. Rafał świetnie wyczuwał nastroje i wybierał odpowiednią do chwili muzykę. Wsparł nas również podczas przygotowań do wesela podrzucając różne pomysły na realizację naszych planów. Z całego serca polecamy Urban Wedding :).
Artur Stanczyk
Artur Stanczyk
2021-10-30
Polecam
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2021-10-07
Dzięki Rafałowi i Kubie z Urban Wedding przeżyliśmy najlepszą imprezę w życiu ! Na weselu wszyscy goście zwrócili uwagę na profesjonalizm, wyczucie smaku i wspaniałe prowadzenie imprezy. Dodatkową opcją jest możliwość prowadzenia przyjęcia w języku angielskim, co szczególnie nam się przydało ze względu na międzynarodowe towarzystwo obecne na imprezie. Z całego serca polecam ekipę UW, podziwiam za profesjonalizm i zaangażowanie, pilnowanie harmonogramu imprezy, przez co mogliśmy być spokojni i bez stresu korzystać z tego czasu. Jeżeli chcecie przetańczyć całą noc to TYLKO z Urban Wedding ! NAJLEPSZA ekipa w Łodzi 🙂 dziękujemy bardzo Panowie !
Aleksandra Przybylska
Aleksandra Przybylska
2021-09-22
Wynajęliśmy Urban Wedding (dj Łukasz) z polecenia sali, i to był strzał w 10. Bardzo zależało nam aby dj słuchał tego jak ludzi się bawią i odpowiednio na to reagował a nie np. puszczał disco polo non stop (mimo próśb) bo on tak lubi. Na naszym weselu każdy znalazł coś dla siebie, piosenki były z różnych przekrojów lat i gatunków, każdy się bardzo dobrze bawił - młodzi i starsi. Dodatkowo wynajęliśmy też konferansjera Kubę, aby poprowadził to wesele i wyszło to bardzo dobrze. Polecamy gorąco Urban Wedding! można się z nimi na wszystkich płaszczyznach dogadać i zaproponować swój pomysł, są otwarci na propozycje młodych par.
Piotr Urbanowicz
Piotr Urbanowicz
2021-08-17
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny sprzęt i dogłębna znajomość możliwości sprzętowych + ocena akustycznych aspektów sali. Rafał jest bardzo responsywny i otwarty na pytania i sugestie Pary Młodej. Konferansjerem był Adam (w zastępstwie) i poradził sobie świetnie, złapał bardzo dobry kontakt z publicznością. Brakowało kilku utworów z przekazanej playlisty, ale oprócz tego współpracę oceniam bardzo wysoko i zdecydowanie polecam Urban Wedding jako DJa na wesele.
Małgorzata Leszczyńska
Małgorzata Leszczyńska
2021-08-11
Super profesjonalnie, organizacja bez najmniejszych zastrzeżeń - konkretnie, jasno, rzetelnie. Prowadzenie imprezy przez Kubę - rewelacja! Będziemy wspominać latami 🙂 Bardzo serdecznie polecam!
Przemysław Śmit
Przemysław Śmit
2021-08-03
Genialna ekipa, po prostu genialna. Chcieliśmy wesele bez cringu i z dobrą muzyką. Dostaliśmy imprezę życia, świetnie poprowadzoną i idealnie oprawioną. Polecam!
Radosław Czekan
Radosław Czekan
2021-08-02
Rafał i Kuba obsługiwali nasze wesele w Folwarku Ruchenka i chyba nigdy nie damy rady im się odwdzięczyć za wszystko, co dla nas zrobili. * Planowanie wszystkiego - sztos, * muzyka przy której żałowało się każdej minuty poza parkietem - sztos, *przygotowanie na wywalenie prądu w okolicy - oczywiście, * Awantura o Kasę z Kubą jako Ibiszem - szacun(!). Od początku do końca pełen profesjonalizm, ale też i luz i klasa i pozytywne nastawienie, że wszystko będzie dobrze. Polecamy całym sercem i do dzisiaj tupającymi nóżkami 🙂 Ps.: muzyki z wesela słuchamy do dziś
M.K.
M.K.
2021-07-28
świetne oświetlenie oraz oprawa muzyczna imprezy. DJ dopasowuje styl muzyki do życzeń pary młodej, od klasyki po awangardę. Wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione, a potrzeby - spełnione:)
Karolina Kapała
Karolina Kapała
2021-07-03
Dzięki ekipie z Urban Wedding nasi goście bawili się niesamowicie na parkiecie do samego rana! Wasz profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta sprawiło, że zarówno plenerowa uroczystość ślubna jak i impreza miały idealną oprawę muzyczną!