Profesjonalny DJ na wesele

DJ na wesele… od tego wszystko się zaczęło… Jesteśmy pasjonatami muzyki i to jest naszą siłą napędową podczas tworzenia przyjęć weselnych. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, a nasi DJ-e na wesele to nie mniejsi pasjonaci od nas.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą muzyczną wesel, w każdym kształcie, rozmiarze i stylu. Posiadamy szeroki repertuar, który dopasowujemy do Waszych potrzeb, a także upodobań Waszych gości. Chętnie poznamy także Wasze typy muzyczne (a jeszcze chętniej „czarną listę” :)) i ustalimy wstępny plan przed przyjęciem, który będzie pomocny w nadaniu muzycznego charakteru wesela zgodnego z Waszą wizją. Nie zapominając o gościach, którzy z pewnością zweryfikują Wasz plan ;), uspokajamy, że nasi DJ-e na wesele to wytrawni obserwatorzy, czujnie badający sytuację na parkiecie przez cały czas trwania przyjęcia, starając się aby każdy z gości choć raz potupał nogą w rytm muzyki.

DJ na wesele to także technika i nie, nie bójcie się, nie będziemy Was zanudzać (chyba że o to poprosicie ;)) opisami technicznymi i nazwami kolumn, sterowników czy mikserów na których pracujemy ale powiemy Wam, że używamy tylko sprzętu najwyższej klasy, każdorazowo dopasowując nagłośnienie do przestrzeni w której gramy.

W naszej ofercie znajdziecie także oświetlenie dekoracyjne, architektoniczne wewnętrzne i zewnętrzne, lampy retro, listwy led i w końcu nasz „musiszposiadacz” – girlanda żarówek „Party Lights”. Oferując Wam oświetlenie na wesele kierujemy się jednak pewną zasadą: „mniej znaczy więcej!”, stawiając na ciepłe naturalne kolory podkreślające i wypełniające przestrzeń.